Warning (2): Missing argument 1 for ArticlePagesController::_getListOfArticles(), called in /var/www/vhosts/wsd.it-works.fm/httpdocs/app/Controller/ArticlePagesController.php on line 102 and defined [APP/Controller/ArticlePagesController.php, line 49]
Notice (8): Undefined variable: articlePageId [APP/Controller/ArticlePagesController.php, line 76]
WSD Kalisz

strona główna

Szczęść Boże!

Serdecznie witamy na stronie
Wyższego Seminarium Duchownego w Kaliszu.

 

 

Ogłoszenie dla kleryków

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Alumnów naszego Seminarium wypoczywających na wakacjach oraz zaangażowanych aktualnie w różne formy posługi na rzecz naszej Diecezji i rodzinnych parafii.
Od 5 lipca br. nasza Diecezja ma biskupa pomocniczego w osobie o. Łukasza Buzuna, paulina, dotychczasowego przeora jasnogórskiego klasztoru. Już od przyszłego roku akademickiego Ksiądz Biskup Łukasz na pewno będzie Wam towarzyszył w ważnych dla seminaryjnej formacji momentach.
Biskup Kaliski Edward Janiak prosi o modlitwę w intencji nominata, zwłaszcza w dniu jego święceń biskupich, które odbędą się na Jasnej Górze w sobotę 16 sierpnia br. o godz. 11.00.
Pamiętajmy o tym, którego Pan Bóg posyła do Diecezji Kaliskiej jako biskupa pomocniczego. Niech w tym pięknym sierpniowym dniu na Waszych pielgrzymkowych i wakacyjnych szlakach znajdzie się Jasnogórskie Sanktuarium.
Z darem modlitwy
Księża Moderatorzy

Wakacje!

Wakacje!